Sef Receptie

JobAvantaj Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea echipei de receptioneri;
- organizarea departamentului de receptie;
- implementarea si imbunatatirea procedurilor interne in conformitate cu standardele internationale ale hotelului;
- instruirea personalului aflat in subordine.

CERINTE

- experienta 2 - 3 ani ca receptioner;
- absolvent al specializarii Turism Servicii sau diploma de receptioner;
- cunostiinte de Fidelio;
- domiciliu in Sibiu sau posibilitati de relocare in Sibiu;
- bun organizator si coordonator;
- cel putin o limb¿ str¿in¿ nivel avansat, de preferat engleza;
- motivat de oportunitatile de cariera oferite.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- posibilitati de promovare;
- instruire;
- dezvoltare profesionala in cadrul unui hotel cu standarde internationale.

JobAvantaj afentie de recrutare cautam pentru clientul nostru, important lant hotelier pentru hotelul de 4 stele din Sibiu, candidati in vederea ocuparii postului de Sef receptie.