SEF RAION DRY FOOD(alimente de baza, dulciuri, conserve) MEGAMARKET MEDIAS

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii raionului
- Intocmirea comenzilor de marfa in raport cu vanzarile
- Participa la receptia marfurilor ce fac parte din raionul alocat
- Supervizeaza si coordoneaza activitatea lucratorilor comerciali din subordine

CERINTE

- Studii medii/superioare
- experienta practica in activitate minim 1 an
- cunoasterea gamei de produse din raionul alocat
- adaptabilitate, flexibilitate
- cunostinte de operare PC - MS Office
- abilitati manageriale si de coordonare

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL ATRACTIV, IN FUNCTIE DE NIVELUL PROFESIONAL, BONURI DE MASA, TRAINING DE PERFECTIONARE, PERSPECTIVE DE PROMOVARE PROFESIONALA.

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .