SEF DEPOZIT

Delta Distribution S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza imaginea companiei si oferta de produse si servicii;
- Optimizarea si cresterea nivelului de eficienta a procesului de aprovizionare-livrare;
- Gestioneaza fizic si informatic stocul produselor existente in depozit, incasari, patrimoniu;
- Efectueaza si este responsabil de realizarea corecta a documentelor fiscale si interne;
- Respecta politicile, procedurile si regulamentele in vigoare;
- Coordoneaza activitatea personalului din subordine;
- Urmareste permanent mentinerea curateniei si ordinii in depozit;

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Stagiul militar satisfacut;
- Abilitati de relationare;
- Spirit de echipa,integritate;
- Capacitate de coordonare;
- Rezistenta la efort;
- Cunostinte operare PC (Office, Internet, E-mail);
- Cunostinte operare program de gestiune - avantaj;
- Experienta intr-o pozitie similara - avantaj

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea construirii unei cariere intr-o companie de succes, lider de piata;
- Cursuri si training-uri pt. dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv;

Companie nationala de import si distributie materiale pentru amenajari interioare (gresie, faianta, obiecte sanitare, mobilier si accesorii de baie).