SEF DEPARTAMENT DEZVOLTARE

wenglor sensoric romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea echipei de proiectare software si hardware in dezvoltarea noilor produse

-Sustinere activa din partea firmei
-Salariu motivant
-Avantajul de a lucra intr-un colectiv tanar, dinamic si
multinational
-Activitate captivanta, produse Hi-Tech

CERINTE

-Studii superioare de profil
(inginerie, electronica, automatica)
-Experienta in dezvoltarea de aplicatii cu microcontrolere
-Cunostinte in teoria circuitelor analogice si digitale
-Experienta in dezvoltarea produselor ce implica
componente de hardware, software si mecanica
-Cunostinte bune de limba engleza sau germana
-Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj
-Seriozitate, spirit de initiativa, abilitati de coordonare a
unei echipe
-Experienta de management in domeniu constituie un
avantaj
-Persoana dinamica si comunicativa

Sunteti pregatit sa faceti parte dintr-o companie internationala de succes si in continua dezvoltare?
Wenglor este lider pe piata mondiala in fabricarea si comercializarea de senzori optoelectronici si inductivi, sisteme de prelucrare de imagine, cititoare de coduri de bare si bariere de siguranta. Cei peste 50.000 de clienti din intreaga lume apreciaza produsele noastre ca fiind ideale procesului lor de automatizare.

Va asteptam sa faceti parte din echipa noastra!