SEF DE SANTIER - drumuri si poduri - SIBIU

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie austriaca activa in domeniul consolidarilor de drumuri si poduri.
- coordonarea santierului;
- supravegherea lucrarilor;
- mentinerea legaturii cu Inspectia de Stat in Constructii;
- propunerea de solutii tehnice.

CERINTE

- studii superioare de profil - preferabil absolvent Facultatea de Drumuri, Poduri si Cai Ferate;
- experienta de 6 luni in domeniu;
- cunostinte de limba engleza/germana;
- cunostinte de operare PC;
- carnet de conducere categ.B;
- disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- laptop;
- masina de serviciu;
- training.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.