SEF CORP EXECUTORI BANCARI - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru din Sibiu, care activeaza in domeniul bancar: SEF CORP EXECUTORI BANCARI.
Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- punerea in executare a titlurilor executorii apartinand Bancii;
- coordonarea activitatii din cadrul Corpului Executorilor Bancari.

CERINTE

- studii superioare in domeniul juridic;
- experienta pe o functie de specialitate juridica de minim 3 ani;
- bune cunostinte privind organizarea si functionarea sistemului bancar;
- foarte bune cunostinte ale prevederilor legale din domeniul recuperarilor si al executarii silie;
- experienta in domeniul financiar - contabil sau bancar constiuie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.