Sef compartiment mentenanta - Medias, jud.Sibiu

Kromberg & Schubert Romania Me SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de organizarea si planificarea activitatii de intretinere, astfel incat sa asigurare buna functionare a echipamentelor si utilajelor din fabrica
Analizeaza rapoartele cu privire la intretinerea efectuata pe fiecare schimb de lucru, monitorizand stadiul de rezolvare a eventualelor probleme
Raspunde de gestiunea pieselor de schimb si actualizeaza stocurile pentru piesele de import
Raspunde de gestionarea resurselor umane - administrator, sefi formatie intretinere, mecanici, mecanici sculeri, mecanici aparate de sudura cu ultrasunete, reglori, electricieni - din compartimentul intretinere

CERINTE

Studii superioare tehnice in domeniul electro-mecanic
Cunostinte bune de limba germana si/sau engleza
Experienta in conducerea de echipe de lucru
Experienta in domeniul inginerie / mentenanta

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala

Compania noastr¿ face parte dintr-un concern interna¿ional prezent în 15 ¿¿ri. Cu o tradi¿ie de peste 100 de ani, suntem unul dintre cei mai importan¿i furnizori de cablaje electrice pentru industria auto. Printre clien¿ii no¿tri se num¿r¿ unii dintre cei mai renumi¿i produc¿tori de automobile.