Sales & Marketing Executive

Birou de Mediator Dinca Sabina

Job expirat

RESPONSABILITATI

In calitate de sales & marketing executive va ocupati de promovarea companiei precum si identificarea si contactarea clientilor noi ai companiei de tip B2B.

CERINTE

Daca sunteti o persoana integra, dinamica, deschisa, cu abilitati excelente de comunicare, atenta la detalii va invitam sa aplicati pentru acest job.Experienta in vanzari de servicii, cunoasterea tehnicilor de vanzari constituie un avantaj. Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, scris si oral precum si carnet de conducere tip B este obligatorie

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru placut precum si posibilitate de dezvoltare profesionala continua. Suntem axati pe rezultat si eficienta. Efortul personalului nostru va fi direct proportional cu beneficiile obtinute. Daca doresti excelenta in vanzari atunci aplica. Daca cauti doar un loc de munca mediocru atunci mai cauta....

Oferim servicii de mediere a litigiilor comerciale pe segmentul de piata B2B.