Sales Manager pentru Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Despre clientul nostru:
Clientul nostru este o companie de IT, singurul partener sibian al celei mai mari companii de soft pentru afaceri din lume.
Apare pe piata din Sibiu in 2004, actionand in sensul stabilirii de parteneriate si relatii de lunga durata cu colaboratorii sai.

Despre post:
Clientul nostru cauta un nou membru al echipei sale: Sales Manager. Principalele responsabilitati sunt:

-prospectarea intensiva a pietei;
-pastrarea relatiei cu actualii clienti;
-identificarea unor clienti noi;
-vanzarea serviciilor companiei: sisteme de ERP

CERINTE

-studii superioare (cerinta obligatorie);
-cunoasterea tehnicilor de prospectare de piata;
-cunostinte avansate de limba engleza;
-cunoasterea limbii germane constituie un avantaj;
-cunostinte CRM Microsoft;
-experienta in vanzarea de servicii ( 3- 5 ani experienta);
-experienta in vanzarea de soft, sisteme ERP;
-carnet de conducere categoria B (cerinta obligatorie)

BENEFICII OFERITE

-salariu fix;
-comision din vanzari;
-masina de serviciu;
-laptop;
-training despre companie;
-training on the job;
-posibilitatea de a fi promovat.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.