Responsabil vanzari online

Sc MADNIK AUTO Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor si comenzilor de la clienti.
- Consultanta in alegerea produselor dorite .
- Ofertarea produselor conform specificatiilor clientilor.
- Documentarea interactiunilor sistemul de clienti.
- Activitati de suport a echipei de vanzari online.

CERINTE

- Abilitati de comunicare si o atitudine orientate spre client;
- Pasionat de domeniu auto.
- Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent;
- Abilitati de lucru cu calculatorul;
- Auto-motivat si cu spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Training de specialitate
- Echipa tanara si dinamica
- Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate
- Sansa de a construi o cariera in vanzari intr-un mediu tanar si dinamic

WWW.ANVELOPEX.RO este un site dedicat vanzari online de anvelope,jante ,tunning si sisteme antiderapante.