RESPONSABIL TEHNIC - PRODUCTIE INCALTAMINTE

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie multinationala, recruteaza pentru postul de RESPONSABIL TEHNIC (experienta min. 5 ani), in cardul fabricii din Sibiu.

- raspunde de intregul sector de fete de incaltaminte
- coordoneaza echipa tehnic¿ si de productie
- se implic¿ în procesul de mentenanta
- raspunde de calitate si productivitate
- raspunde de termenele de livrare

CERINTE

- experinta de 5 ani în domeniul productiei de incaltaminte
- sa cunoasca tehnologia produsului
- reale calitati manageriale si organizatorice
- un dezvoltat simt al calitatii
- avantaj, cunoasterea limbii italiene
- minim studii medii
- persoana foarte riguroasa, cu simt al detaliului
- capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si competitiv

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor