Responsabil resurse umane

H&H CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Anticipeaza si asigura recrutarea personalului necesar in cadrul companiei

- Participa la definirea criteriilor de evaluare a posturilor

- Participa la evaluarea competentelor personalului direct productiv impreuna cu responsabilii de productie

- Responsabil de integrarea noilor angajati

- Asigura formarea interna a personalului direct productiv

- Pregateste, completeaza si gestioneaza dosarul personal pentru fiecare angajat (format electronic si fizic)

- Pregateste toate deciziile referitoare la modificarea contractelor de munca (majorari salariale, schimbarea functiei, etc.)

- Asigura toate rapoartele/ statisticile cerute de stat si directiune

- Responsabil de calcularea salariilor

CERINTE

- Studii universitare

- Experienta anterioara intr-o pozitie similara minim 2 ani

- Cunostinte despre legislatia muncii

- Posesor al atestatului care confera dreptul de a completa carti de munca

- Abilitati de comunicare si interrelationare

- Abilitati de organizare si coordonare

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in managementul resurselor umane