Responsabil raion perdele, draperii- magazin NobilaCasa (locatie Promenada Mall)

SC Mendola Pro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea, oferirea de consultanta si comercializarea produselor firmei;
urmareste stadiul lucrarilor, se asigura de respectarea termenelor de executie;
imbunatateste si largeste in permanenta portofoliul activ de clienti
dezvolta si mentine relatii bune cu clientii

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala
- echipa dinamica
- bonuri de masa

Magazinele Nobila Casa ofera aproximativ 1500 de articole destinate decorarii si accesorizarii incaperilor.

Produsele cuprind urmatoarele domenii: arta mesei, bucatarie, living, dormitor, wellness, cadouri, toate menite sa completeze si sa infrumuse?eze orice incapere a casei.

Ele pot deveni de asemenea cadouri ideale pentru orice ocazie speciala.