RESPONSABIL PLANIFICARE SI ORGANIZARE PRODUCTIE

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie multinationala care activeaza in domeniul marochinariei si textilelor, recruteaza pentru postul de RESPONSABIL PLANIFICARE SI ORGANIZARE PRODUCTIE, (experienta min. 3 ani), in cadrul fabricii din Sibiu

- Asigura legatura cu clientii si furnizorii, in vederea realizarii productiei
- Asigura livrarea la termen a productiei, conform graficelor stabilite cu clientii
- Urmareste asigurarea cu materii prime din partea furnizorilor, pentru buna realizare a productiei
- Organizeaza si planifica productia in functie de cerintele clientilor si capacitatea atelierului.

CERINTE

- Experin¿¿ 3 ani în domeniul produc¿iei
- Capacitate de organizare, spirit de ini¿iativ¿, autonomie
- Postul necesit¿ rela¿ia cu furnizorii ¿i clien¿ii
- Studii superioare
- Cunoa¿terea limbii italiene

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si competitiv.

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor nostrii.