Responsabil Mentenanta Generala

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilul de mentenanta asigura spijinul tehnic pentru fabrica de probleme de mecanica, hidraulica, pneumatica, electrice si electrotehnice. Este responsabil de infrastructura si persoana de contact pentru comenzile de piese de schimb pentru fabrica. Impreuna cu echipa de mentenanta generala contribuie activ la crearea, implementarea si imbunatatirea de programe de mentenanta corectiva, preventiva si predictiva pentru liniile de productie.

CERINTE

1.Minim 4 ani de experienta in mentenanta generala ( va este de ajutor daca sunteti familiarizat cu reparatii de circuite electrice, compresoare de aer, valve hidraulice si mecanica masinilor industriale.
2.Studii medii sau superioare de profil tehnic ( daca dovediti ca detineti cunostintele necesare, dar nu aveti neaparat o diploma, puteti de asemenea candida).
3.Cunostinte de baza privind sudura
4.Cunostinte/atestat de electrician
5.Experienta practica solida
6.Cunostinte de utilizare intermediara a calculatorului
7.Limba engleza scris si vorbit foarte bine.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Transport cu masina companiei

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.