Responsabil magazin

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, firma comercializatoare de rulmenti.
Sarcinile principale sunt:
- Cunoasterea, respectarea si imbunatatirea continua a Sistemului de Management al Calitatii implementat;
- Organizeaza si raspunde de activitatea din magazine;
- Deservirea clientilor si asigurarea asistentei tehnice primare;
- Receptia fizica si scriptica a produselor ce intra in magazin;
- Raspunde de gestiune cantitativ, valoric si calitativ;
- Pregatire marfa;
- Predare marfa;
- Preluare comenzi directe din magazin si telefonice, transmiterea lor directorului de produs;
- Intocmeste facturi si chitanta sau orice alta modalitate de plata agreata (CEC,BO);
- Raspunde de arhivarea documentelor utilizate;
- Inlocuieste colegii de magazin;
- Pastreaza si intretine obiectele de inventar de la locul de munca;
- Pastreaza si intretine curatenia la locul de munca;

CERINTE

- Cunostinte de contabilitate primara;
- Dorinta de implicare;
- Aspect comercial;
- Seriozitate;

BENEFICII OFERITE

- Salariu incepand cu 250 E net;
- Bonuri de masa;
- Telefon de serviciu;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.