RESPONSABIL LICITATII

SC AMBIENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizeaza sursele de informare cu specific in domeniul constructiilor si amenajarilor (SEAP, fonduri europene)
- urmareste si informeaza managerul de modificarile aparute in licitatiile organizate
- intocmeste documentele necesare derularii procesului de achizitie publica / licitatie;
- achizitioneaza caietul de sarcini
- participa la sesiunea de deschidere a ofertelor de licitatie;
- demareaza procedurile de achizitie pentru produsele necesare clientilor;
- urmareste livrarea produselor catre autoritatea contractanta;
- urmareste tendintele de dezvoltare ale pietei de domeniu: preturile si produsele concurentei;
- urmareste incasarea la timp a debitelor clientilor avuti in gestiunea proprie;
- mentine comunicarea cu clientii pentru fidelizarea acestora;
- intocmeste rapoartele de activitate specifice.

CERINTE

- absolvent studii superioare;
- minim 2 ani experienta in domeniul licitatiilor publice;
- cunostinte de legislatie specifica;
- constituie avantaj experienta in fonduri europene;
- cunostinte de managementul proiectului
- orientare catre client
- orientare catre rezultat;
- initiative si pro-activitate
- limba engleza;
- cunostinte pachet MS Office.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
- pachet salarial motivant.

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc pentru tine. Aici iti gasesti oportunitatile profesionale in lumea constructorilor si amenajarilor interioare. La Ambient ne plac oamenii! Sa muncim cu ei …si sa muncim pentru ei. Initiativele tale fac parte din forta care conduce acest grup, asta pentru ca stii sa muncesti din greu si sa perseverezi! Succesul depinde de Tine !!! Vino sa-ti construiesti cariera cu noi! ….Vrem sa te vedem crescand !! Echipa Ambient te asteapta!!!