RESPONSABIL CALITATE SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul automotive.

RESPONSABILITATI:
- organizarea si gestionarea auditurilor interne;
- actualizarea documentatiilor ISO TS 16949;
- coordonarea echipei din cadrul departamentului de calitate;
- rezolvarea reclamatiilor;
- imbunatatirea continua a calitatii;
- realizarea si prezentarea rapoartelor periodice.

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic;
- minim 2 ani experienta in productie pe un post de inginer asigurarea calitatii;
- experienta de lucru cu ISO TS 16949;
- experienta si cunostinte privind auditurile interne;
- cunoasterea metodologiei si instrumentelor specifice utilizate in managementul calitatii;
- cunostinte de limba engleza sau italiana.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.