Responsabil Calitate

Trident Trans Tex Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentatiei si rapoartelor necesare implimentarii sistemului de calitate;
- Administrarea si gestionarea Manualului de Management al Calitatii;
- Elaborarea procedurilor de lucru, tehnici de calitate si planuri de instruire.
- Responsabil pentru implementarea si mentinerea sistemului de management al calitatii, conform ISO 9001;
- Supervizarea continua a proceselor si activitatilor pe linie de calitate;
- Efectuarea auditurilor interne de proces, suport pentru auditurile din exterior.

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta practica minim 1 an
- Experienta in documentarea, implementarea sistemelor de management al calitatii,
- Bune calitati de organizator si coordonator;
- Cunostinte foarte bune de operare calculator

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

www.tridenttranstex.ro