RESPONSABIL ADMINISTRATIV SUPERMARKET

S.C.TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza si indruma activitatea personalului auxiliar (personal curatenie, electricieni, instalatori) din SUPERMARKET;
-Ia masuri pentru efectuarea reparatiilor curente in cazul defectiunilor din incinta SUPERMARKET-ULUI;
- Coordoneaza si supravegheaza toate activitatile desfasurate in vederea intretinerii si functionarii normale a utilitatilor existente (instalatii electrice, termice, apa-canalizare si salubritate) din cadrul SUPERMARKET-ULUI;

CERINTE

Studii superioare tehnice, abilitati de comunicare, negociere, promptitudine in rezolvarea sarcinilor, aptitudini de leadership

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- salariu motivant;

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .