REPREZNTANT VANZARI

MOBILE DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea obiectivelor trasate de companie
- Mentinerea relatiei cu clientii importanti (tip KA)
- Respectarea politicii si procedurilor companiei in activitate

CERINTE

- Studii superioare (avantaj specializare management)
- Experienta in vanzari minim 3 ani
- Cunostinte solide operare PC (pachet MS Office)
- Bune abilitati de comunicare
- Implicare puternica in activitate
- Responsabilitate maxima si atentie sporita
- Capacitate puternica de auto-organizare
- Permis de conducere categoria B (minim 2 ani)

BENEFICII OFERITE

- Venit corelat cu munca depusa
- Mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta

Lider pe piata in vanzarile en-gros si in distributia telefoanelor mobile, cartelelor si accesorilor GSM. Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa puternica.