REPREZENTANT VANZARI ZONAL- Sibiu

People Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectarea zonei alocate si identificarea potentialilor clienti.
-Reprezentarea companiei in relatia directa cu clientii.
-Promovarea produselor si solutiilor/serviciilor catre potentialii clienti.
-Vanzarea produselor si solutiilor/serviciilor in functie de nevoile potentialilor clienti.
-Mentinerea clientilor activi, printr-o legatura constanta cu acestia si identificarea potentialelor oportunitati de afaceri.
-Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.

CERINTE

-Studii medii sau superioare.
-Experienta in vanzare (prospectare-vanzare-mentinere)
-Cunoasterea modului de abordare clientilor – companii in procesul de vanzare.
-Cunostinte de limba engleza necesare intelegerii documentatiei tehnice.
-Bune abilitati de comunicare.
-Atentie la detalii, capacitate de organizare.
-Curiozitate pentru a intelege si descoperi oportunitati de afaceri in intalnirile profesionale.

BENEFICII OFERITE

-Cursuri de calificare
- Salariu motivant cu multiple posibilitati de bonificare, pe cartea de munca.
- Tichete de masa.
- Masina / telefon mobil.
- Conditii de lucru foarte bune.

People Design ofera clientilor sai solutii personalizate de atragere a angajatilor potriviti, identificare a potentialului oamenilor, si construieste strategii de motivarea si instruire eficiente.