REPREZENTANT VANZARI - SIBIU

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care comercializeaza si ofera service pentru utilaje de constructii si drumuri, prese de schimb si consumabile.

- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- vanzarea si promovarea produselor;
- oferirea de consultanta tehnica clientilor;
- intocmirea ofertelor;
- urmarirea incasarilor.

CERINTE

- studii superioare - de preferat in domeniul tehnic;
- experienta in domeniul vanzarilor;
- bune abilitati de comunicare;
- carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- masina de serviciu;
- telefon de serviciu.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.