REPREZENTANT VANZARI - SIBIU

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea politicii de vanzari a companiei
- Mentinerea si dezvoltarea retelei de clienti pe zona alocata;
- Prospectarea periodica a pietei.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 1 an (domeniul farmaceutic sau FMCG, constituie avantaj) ;
- Studii medii sau superioare;
- Permis de conducere categoria B, minim 1 an;
- Bune abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
- Domiciliul stabil in Sibiu.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist si competitiv;
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial motivant.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, FARMEXIM doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.