REPREZENTANT VANZARI pentru SIBIU

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Despre clientul nostru:

Clientul nostru este o companie al carei domeniu de activitate este reprezentat de constructii si productia de beton. Activa pe piata din 1967, compania s-a axat pe controlul calitatii pentru a oferi clientilor o garantie reala a produselor sale.

Responsabilitati:

-realizarea planului pe zona aferenta, ocupandu-se de tot ce inseamna vanzari;
-identifica potentiali clienti si ii preia pe cei deja existenti;
-cauta si furnizeaza informatii despre concurenta din zona alocata;
-realizeaza target-ul lunar;
-semneaza contracte cu clientii;
-identifica reclamatiile din teren;
-urmareste si recupereaza sumele neincasate de la clienti;
-pastreaza legatura cu Bancile.

CERINTE

-studii superioare, de preferat in constructii;
-experienta in vanzari si/sau pe o pozitie similara de minimum 3 ani;
-cunostinte operare PC;
-cunostinte foarte bune de limba engleza;
-abilitati de comunicare si negociere;
-permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix cu posibilitatea renegocierii lui;
-card de benzina, motorina;
-masina de serviciu;
-laptop;
-comision din vanzari in functie de volum, discount-uri acordate si termen de plata;
-training on the job, teambuilding.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.