REPREZENTANT VANZARI - domeniul hotelier SIBIU

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati sunt:
- promovarea serviciilor hoteliere oferite de firma;
- dezvoltarea planului de marketing;
- intocmirea contractelor de vanzare (business to business);
- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- atingerea obiectivelor de vanzare stabilite;
- mentinerea relatiilor cu clientii.

CERINTE

Clientul nostru activeaza in domeniul hotelier.
Pentru pensiunile din Sibiu cautam o persoana pentru postul de reprezentant vanzari.

Cerinte:
- experienta in vanzari domeniul hotelier;
- bune cunostinte de marketing;
- cunostinte de limba engleza; cunostintele de limba germana reprezinta avantaj;
- carnet de conducere categoria B;
- abilitati operare PC;
- abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati si Iasi!