Reprezentant Vanzari - distributie si proiecte - materiale de constructii SIBIU

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Reprezentant Vanzari distributie & proiecte – materiale de constructii pentru punctul de lucru Profelis din Sibiu. Daca esti o persoana activa si iti place sa interactionezi cu oamenii atunci te asteptam in echipa noastra!

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău.

CERINTE

- Un profesionist ca reprezentant vanzari, cu foarte bune cunostinte tehnice, entuziast, activ şi persuasiv;
- Studii tehnice universitare (constructii, instalatii) reprezinta avantaj;
- Experienta in vanzari dе minimum 2 ani;
- O foarte buna cunoastere din punct dе vedere tehnic si comercial a domeniilor materialelor dе constructii, finisajelor si instalatiilor;
- Excelente abilitati comunicare, relationare si negociere;
- Cunostinte solide dе MS Office: Word, Excel, Outlook;
- Permis conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Excelent pachet salarial si de beneficii, negociabil in urma interviului;
- Bonusuri din vanzari conform KPI;
- Achizitii din companie si parteneri la preturi preferentiale, zile suplimentare de concediu, prime ocazionale;
- Autoturism si telefon de serviciu;
- Un mediu de lucru placut si competitiv, in care sunt stimulate si recompensate performantele individuale si de echipa;
- Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie serioasa, solida si de succes;
- Plan individual de dezvoltare, plan de cariera si cursuri de dezvoltare profesionala;
- Se perfectioneaza in mod continuu atat din punct de vedere al cunostintelor tehnice, cat si al abilitatilor de vanzari.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.