Reprezentant vanzari directe - Vodafone Business

Sofitell SRL Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vânzarea directă a serviciilor Vodafone către persoane juridice (companii şi instituţii), parcurgând toţi paşii procesului de vânzare, de la identificarea potenţialilor clienţi până la semnarea contractului, precum şi oferirea de suport post-vânzare.

CERINTE

-Dacă eşti o persoană: sociabilă, persuasivă, orientată spre rezultate, cu capacitate de a lucra autonom, dornică de a obţine performanţă, atunci te aşteptăm în echipă noastră.
-Cunoştinţele despre vânzările business to business, experienţa în vânzări, precum şi limba engleză la nivel conversaţional constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant, adaptat performanţei şi evoluţiei
-Autoturism de serviciu
-Telefon mobil, conexiune internet
-Training-uri de specialitate

Sofitell SRL este o companie din Romania cu sediul in Sibiu specializata pe servicii de telecom - Partener Vodafone Business.