REPREZENTANT VANZARI B2B - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie romaneasca care comercializeaza materiale de constructii si sanitare.
Responsabilitati:
- Identificarea potentialilor clienti;
- Prezentarea produselor firmei si efectuarea de demonstratii;
- Livrarea comenzilor si incasarea contravalorii acestora.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta in vanzari de minim 1 an;
- Cunostinte de limba germana - avantaj;
- Permis de conducere categ.B;
- Abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Training.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!