REPREZENTANT VANZARI B2B - aplicatii software mobile

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Impreuna cu clientul nostru, firma de IT din Sibiu, ce dezvolta aplicatii software mobile (iOS si Android) recunoscute pentru spiritul inovator, anuntam selectia pentru pozitia de REPREZENTANT VANZARI B2B.

Responsabilitati:

- Promovarea aplicatiilor software mobile (iOS si Android) catre clientii potentiali din Sibiu (hoteluri, restaurante, baruri, institutii culturale, banci, alte companii)
- Negocierea contractelor
- Retentia clientilor
- Cercetarea pietei

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- Persoana pro-activa, orientata catre rezultate
- Persoana capabila sa lucreze autonom, pasionata de mediul online
- Disponibilitate la munca de teren peste 70% din timp
- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- Activitate intr-o companie activa, cu puternic spirit inovator
- Pachet salarial atractiv (include smartphone, tableta)
- Autoturism de serviciu pentru deplasarile la client

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.