Reprezentant Vanzari

SAI CARPATICA ASSET MANAGEMENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea directa a fondurilor administrate de SAI Carpatica catre clienti persoane fizice, companii, parcurgand toti pasii de vanzare de la identificarea potentialilor clienti pana la finalizarea vanzarii;
Instruirea salariatilor din unitatile Bancii Comerciale Carpatica cu privire la produsele SAI Carpatica
Impulsionarea vanzarilor prin unitatile Bancii Comerciale Carpatica
Mentinerea relatiilor cu investitorii, oferirea suportului post-vanzare
Dezvoltatea proceselor post-vanzare in cadrul institutiei.

CERINTE

Studii superioare
Experienta in domeniul vanzarilor minim 2 ani, de preferinta in institutii financiar-bancare
Experienta in sustinerea de traininguri/prezentari
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Permis de conducere categoria B
Persoana dinamica, activa, cu bune abilitati de comunicare si relationare si cu simt organizatoric foarte bine dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv în functie de nivelul volumului vanzarilor realizate
tichete de masa
autoturism
telefon mobil, laptop

SAI CARPATICA ASSET MANAGEMENT este o societate de administrare a investitilor, membra a Grupului Financiar Carpatica. Suntem prezenti pe piata fondurilor de investitii din anul 2008, iar prin produsele noastre dezvoltam optiunile financiare ale clientilor si cream plus-valoare pentru investitiile acestora.