Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de prestigiu aflata la 8 km de Sibiu in localitatea Cisnadie avand domeniul de activitate producerea de diferite profile din Mdf, lemn si PVC.
Momentan se produc plinte din MDF si PVC precum si accesorii pentru acestea (coltar interior, coltar exerior, elemente de legatura, terminatii stanga/ dreapta)

REPREZENTANT VANZARI pentru zonele: Moldova si Transilvania.
Ei vor cauta clienti noi, ii vor vizita pe cei deja existenti, vor prelua comenzi. Vand produsele firmei: plinta din PVC si MDF si accesorii pentru acestea.
Domiciliul ar trebui sa fie in Bacau (pt zona Moldova) si Cluj Napoca/ Tg Mures (pt zona Transilvania).
Se ofera: masina, laptop, telefon mobil.
Salariul net 1400 RON + bonusuri in functie de incasari.

CERINTE

Persoana dornica de munca si atitudine pozitiva cu experienta de minim 3 ani in domeniul vanzarilor.
Permis de conducere: cat.B
Referinte de la locul de munca anterior prezinta avantaj