Reprezentant vanzari

S.C. Belmondo S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor firmei.
- Implementarea strategiilor de vanzare.
- Intretinerea si imbunatatirea portofoliului de clienti.
- Urmarirea incasarilor conform politicii comerciale a companiei.

CERINTE

- Abilitati de planificare si organizare.
- Persoana dinamica, rezistenta la stres.
- Experienta relevanta in comert sau distributie(avantaj materiale de constructii)
- Flexibilitate si responsabilitate profesionala, loialitate.
- Orientare catre cerintele pietei si ale potentialilor clienti.
- Bune abilitati de comunicare, coordonare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Un venit suplimentar pentru un minim de efort
- Posibilitatea de avansare intr-o intreprindere aflata in plina dezvoltare.

- Cautam Reprezentanti Vanzari si Colaboratori in toate comunele din judetul Sibiu
- Informatii suplimentare la telefon: 0755/020133

DESCRIEREA FIRMEI

Depozit de materiale de constructii