reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prospectarea pietei,
-recruteaza,selecteaza,angajeaza,instruieste in fiecare localitate personal interesat de colaborare,
-cautam parteneri cu bune capacitatii organizatorice si de coordonare a resurselor umane,
-dezvoltarea afacerii in zona arondata prin cresterea numarului de clienti,

CERINTE

- persoana dinamica,ambitioasa,responsabila,dornica de afirmare si dorinta sa castige cat mai mult,
-bune abilitatii de comunicare, interrelationare si coordonare a echipei de vanzari,
-seriozitate,implicare,convingatoare si tenace in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala,
-periodic programe de instruire de specialitate pentru toti partenerii nostri,
-pachet salarial complex bazat pe comisioane substantiale din vanzari in functie de targhet,de atragerea de noi clienti si de promovarea in forta a ofertelor companiei