REPREZENTANT VANZARI

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru:, companie nationala ce are ca si domeniu de activitate comertul si distributia de materiale de constructii: intrari si compartimentari, siguranta si securitate cauta pentru intergrarea echipei, reprezentant vanzari.
Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- propune activitati de marketing si promovare a produselor si serviciilor;
- prospecteaza piata si aduce clienti noi;
- gestioneaza portofoliul de clienti existenti deja;
- propune solutii tehnice si consiliaza clientii in vederea alegerii unui anumit tip de produs;
- incheie contracte de vanzare- cumparare in functie de politicile companiei.

CERINTE

- Studii superioare/medii;
- Reprezinta avantaj experienta in vanzari si / sau relatii clienti
- Foarte bune abilitati de comunicare ;
- Orientare catre client ;
- Abilitati de a lucra in echipa
- Cunostinte operare PC ( Word, Excel Outlook)
- Cunostinte de limba engleza : nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv+ bonuri de masa;
- masina de serviciu;
- comision din vanzari;
- training on the job;
- teambuilding;
- posibilitati de dezvoltare a carierei.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.