Reprezentant Vanzari

STP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Stabileste prioritati
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Realizarea documentelor interne specifice

CERINTE

- Limba engleza
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare finalizate sau student in ultimul an de studiu (studii tehnice avantaj)
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariul este motivant si se negociaza in cadrul interviului.

STP este distribuitor autorizat ESAB Suedia, GCE si PARWELD, lideri mondiali in domeniul sudurii si taierii.