REPREZENTANT DE VANZARI SIBIU

TRUST EURO THERM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administreaza baza de clienti existenta
- Cauta noi firme de distributie pe zona alocata pentru gama de produse de care este responsabil : Pachete (solutii predefinite care contin produsele comercializate de Trust Euro Therm), cazane, boilere, aerotherme, ventiloconvectoare
- Realizeaza prezentari de produse pentru firmele de distributie din zona.
- Reprezinta firma la targurile ¿i expozitiile specializate la solicitarea Coordonatorului de Vanzari;
- Negociaza si semneaza contracte cu clientii firmei, in limita competentei acordate de catre Coordonatorul de Vanzari
- Raporteaza Coordonatorului de Vanzari saptamanal/zilnic dupa caz, problemele aparute in derularea activitatilor curente ale postului si solutii de rezolvare a acestora.

CERINTE

- experienta in vanzari minim 2 ani in domeniul echipamente si instalatii / domeniu conex
- studii superioare tehnice
- domiciliul stabil in Brasov
- abilitati de comunicare, negociere si organizare
- disponibilitate pentru deplasari
- carnet de conducere categoria B
- Dinamism, orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv
- masina de serviciu si telefon mobil
- cursuri de perfectionare
- posibilitatea dezvoltarii personale

DESCRIEREA FIRMEI

- Importator si distribuitor de echipamente termice
- Retea nationala de distributie