REPREZENTANT COMERCIAL SIBIU

ROKOR ECOSTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de prospectarea zonei si de dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona arondata;
Prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei;
Intocmirea ofertei si incheierea contractelor respectand politicile de vanzare.

CERINTE

Domiciliul stabil in orasul pentru care se aplica;
Permis de conducere, cat B, minim 1 an;
Bune abilitati de vanzare si comunicare;
Orientare catre client;
Orientare catre obtinerea de rezultate;
Disponibilitate pentru munca pe teren;
Perseverenta;
Responsabilitate;
Experienta in domeniul vanzarii directe si existenta unui portofoliu de clienti pe zonele mentionate reprezinta un avantaj;
Cunostiinte MS Offic (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Instruire de specialitate oferita de specialisti interni si externi;
Sansa de a dezvolta o cariera de succes intr-o companie nationala;
Mediu de lucru dinamic.
ROKOR ECOSTYLE impreuna cu La Fantana dezvolta un proiect nou in echipa de vanzari, construind o echipa noua formata din tineri motivati, dinamici si cu initiativa.
Daca te regasesti in cerintele postului, APLICA!!!
Vei participa la un interviu in ROKOR ECOSTYLE, sigur vei avea de castigat!
Echipa noua de vanzari va beneficia de un program de training adecvat cerintelor noi din realitatea pietei romanesti, rezultatele muncii se vor afla in stransa concordanta cu beneficiile acordate.

SC ROKOR ECOSTYLE SRL este o firma mixta romano-coreeana, componenta a grupului de firme ROKOR.
In acest moment sunt active 7 filiale in cele mai importante orase din tara, fiind in continua dezvoltare, avand in acest moment peste 7.000 de clienti activi si peste 10.000 de purificatoare montate.

Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.