REPREZENTANT AVON

AVON COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.
Nu pierdem timpul dnv si nici pe al nostru.Va rugam sa aplicati numai daca vreti sa va inscrieti!!!!!

CERINTE

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, rude, prietene etc.);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

BENEFICII OFERITE

-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrare la domiciliu in 48 de ore;
-oferta pentru reprezentanti care contine produse cu 70% mai ieftine decat in catalog(accesibila doar si numai reprezentantilor AVON)
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari

AVON Cosmetics este cea mai mare companie de produse cosmetice in sistemul de vanzari directe.