Receptionista

FAURECIA SEATING TALMACIU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Preluare apeluri telefonice si directionare catre angajatii solicitati
- Efectuarea anunturilor catre angajati prin statia audio
- Preluarea vizitatorilor si respectarea regulilor de HSE privind vizitele in fabrica
- Gestionarea, rezervarea si pregatirea salilor de sedinta
- Gestionarea deplasarilor cu masina de serviciu a companiei
- Gestionarea corespondentei companiei
- Organizarea de evenimente in cadrul companiei
- Furnizarea cu amabilitate a informatiilor solicitate
- Organizarea transportului angajatilor

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Cunostinte de limba engleza nivel avansat, franceza constituie un avantaj
- Operare calculator-pachet Office- nivel mediu
- Abilitati de comunicare
- Seriozitate, responsabilitate, amabilitate

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, asigurare de viata si de sanatate,bonuri de masa, transport asigurat.

FAURECIA - important grup francez, activ in industria automotive, cu sediul general langa Paris - Nanterre, infiintata in anul 1998 continua sa isi consolideze semnificativ pozitia de lider pe piata echipamentelor auto, aflata intr-o permanenta dezvoltare. In grupul Faurecia, cei peste 100.000 de angajati din cele 320 de fabrici se bucura de conditii de munca la cele mai inalte standarde si de beneficii competitive. FAURECIA SEATING TALMACIU produce huse pentru scaune auto.