RECEPTIONERI MARFA

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Cunostinte de operare PC;
• Cunostinte despre sortimentatie, termene de valabilitate, conditii de calitate;
• Capacitatea de a lucra cu proceduri, de a intelege si implementa procedurile societatii;

Informatiile cu privire la oferta salariala se vor furniza in momentul interviului.

CERINTE

Relatii la nr de telefon : 0269233633 si adresa de e- mail m.nicolae@trenkwalder.ro; sau la sediul nostru pe str, Oituz nr. 22, Sibiu.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).