Programatori - Sibiu

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiettivo Lavoro Romania recruteaza pentru companie multinationala cu sediul in Sibiu - Programatori.

- dezvoltarea software pentru diagnoza ECU
- dezvoltarea uneltelor de comunicare (tool-uri)
- dezvoltarea vizualizarii de date si uneltelor de masura
- frameworks
- dezvoltarea tool-urilor testelor automate
dezvoltarea aplicatiilor de software PC

CERINTE

- foarte bune cunostinte in domeniu IT: MS Visual Studio, Borland C++, Builder, Eclipse
- cunstinte in C++, C#, .NET Framework, Java, XML, UML, COM, VBA
- cunostinte teoretice despre Analiza orientata obiect si abilitati de proiectare
- limba ebgleza nivel mediu-avansat
- abilitati de comunicare si adaptare la un mediu de lucru dinamic si competitiv

BENEFICII OFERITE

- Se ofera, pachet de relocare
- salariu atractiv
- posibilitatea de avansare in cariera
- traininguri specifice in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate