Programator Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Connect te sprijina in planurile tale de cariera! Colaboram de 2 ani cu diverse companii de renume din Sibiu pentru care am plasat programatori pe diverse tehnologii! Vrem sa te ajutam si pe tine!

CERINTE

Daca:
stapanesti una din tehnologiile JAVA (jps, jsf, jdbc), PHP (cms, css);
cunosti limba engleza la un nivel avansat;
ai disponibilitatea de a te muta in Sibiu,
atunci putem colabora pentru a-ti gasi locul de munca dorit!

BENEFICII OFERITE

Trimite-ne cv-ul tau alaturi de un inventar al proiectelor in care ai fost implicat pe adresa office@jobconnect.ro si te vom sprijini in gasirea unui loc de munca in conformitate cu pregatirea, disponibilitatea si motivatia ta!

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.