Personal mentenanta purificatoare apa - Sibiu

ROKOR ECOSTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu clientii,
- realizarea instalarii aparatelor de purificare a apei;
- livrarea catre beneficiari a facturilor de chirie;
- incasarea de la beneficiari a facturilor de chirie;
- realizarea mentenantei pentru aparatele de purificare a apei, dupa grila de intretinere;
- zona arondata: orasul Sibiu + jud Sibiu; orasul Rm. Valcea.

CERINTE

- domiciliul stabil in orasul Sibiu;
- minim absolvent studii medii;
- abilitati tehnice;
- persona dinamica, responsabila, comunicativa;
- fara antecedente penale;
- cunoasterea zonei de distributie pentru care se aplica;
- carnet de conducere, cat B, minim 1 an;
- experienta in distribuitie de minim 6 luni.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- un mediu de lucru dinamic;
- pachet salarial motivant (salariu fix + comisioane + bonificatii);
- masina si telefon de serviciu;
- sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

SC ROKOR ECOSTYLE SRL este o firma mixta romano-coreeana, componenta a grupului de firme ROKOR.
In acest moment sunt active 7 filiale in cele mai importante orase din tara, fiind in continua dezvoltare, avand in acest moment peste 7.000 de clienti activi si peste 10.000 de purificatoare montate.

Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.