Payroll Specialist / Specialist salarizare - Sibiu

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- colectarea datelor primare pentru salarizare;
- verificarea statelor de plata;
- depunerea in termen a declaratiilor lunare;
- mentinerea legaturii cu Inspectia Teritoriala de Munca.

CERINTE

- experienta de minim 2 an in salarizare;
-cunoasterea unui program de salarizare - avantaj
- studii superioare;
- cunostinte de operare PC - Excel - nivel avansat
- cunostinte de limba engleza - prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- mediu dinamic
- posibilitati de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.