Ospatar - Bohemian Flow Art&Pub

MV BAR COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluare comenzi
- acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
- cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la produselor vandute
- servire clienti
- responsabilitate in intocmirea notei de plata
- incasare bani

CERINTE

- aspect fizic placut
- amabilitate
- bune abilitati de comunicare
- orientare catre client
- spirit de echipa
- rezistenta la program prelungit

DESCRIEREA FIRMEI

Pub, Bar, Cafenea, Terasa

Bohemian Flow Art&Pub (Bar/Pub/Terasa - Piata Mica)

O fosta pivnita destinata depozitarii diverselor sticlute cu medicamente ale farmaciei de la parterul imobilului, devenita ulterior Muzeu al Farmaciei (primul muzeu in domeniu din Romania).

Intr-un design arhitectural futurist care imbina elementele originale pastrate de-a lungul timpului cu un contrast de beton brut combinat cu metal, muzica de la rock la jazz, de la funk la retro, muzica live, evenimente, concerte, karaoke, galerie de arta, expozitii de pictura si fotografie, teatru de cafenea, spatiu pentru conferinte si traininguri, localul incearca sa impace toate gusturile publicului.

"Don't be afraid of art, Don't be afraid of your mind!" & "...go with the flow..."