Oportunitate deosebita de cariera pentru tinerii absolventi de informatica/calculatoare - PROGRAMATOR JUNIOR

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie germana din Sibiu care dezvolta si implementeaza solutii software. Pentru completarea echipei cautam un programator junior.

Responsabilitati:

-dezvoltare solutii ERP in ABAP.

CERINTE

-absolvent(a) Informatica sau Calculatoare 2007 sau 2008;
-dorinta de a invata si de a se dezvolta in domeniul IT, intr-o companie multinationala;
-capacitatea de a lucra in echipa;
-cunostinte de limba engleza sau germana la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-training de specialitate in tara si strainatate.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!