Operator masina forat orizontal limba germana

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie cu capital german, ce activeaza in domeniul subtraversarilor prin foraj orizontal dirijat cauta pentru echipa din Sibiu un operator masina de forat orizontal.

CERINTE

- experienta in operarea unei masini de forat-orizontal (sau vertical);
- cunostinte de limba germana la nivel conversational;
- persoana deschisa si dispusa sa invete.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- conditii de cazare in cazul deplasarilor+ diurne.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.