OPERATOR INTRETINERE AUTOMATE

EUROTRIADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza intretinerea aparatelor;
- Completeaza formulare;
- Semnaleaza defectiunile aparatelor;
- Ajuta la mutarea/instalrea aparatelor;
- Identifica potentiali clienti si realizeaza evantuale contractari.

CERINTE

- Sunteti o persoana care are de preferat experienta in domeniul mentenantei, instalatilor si service-ului.
- Se cer studii medii sau studii superioare.
- Studiile in domenii tehnice constituie avantaj.
- In cazul altor tiputi de studii este totusi agreat un spirit tehnic.
- Facilitate in relatia cu clientii.
- Detineti permis de conducere categoria B.

Ca personalitate aveti urmatoarele trasaturi:

- Persoana onesta, cinstita;
- Fire meticuloasa, ordonata;
- Apreciati curatemia;
- Abilitati bune de comunicare (raportare le diferite categorii profesionale);
- Fire organizata.

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o comapnie de renume;
- telefon si masina de servici;
- bonuri de masa;
- bonusuri.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantiei in resurse umane. Recrutam pentru una dintre firmele nostre partenere, firma de renume in domeniul aparatelor pentru bauturi calde si reci.