OPERATOR FACTURARE - pt SEDIUL CENTRAL

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Introduce datele în memoria calculatorului conform programului SOCRATE ¿i r¿spunde de corectitudinea datelor introduse;
Gestioneaz¿ documentele contabile (avize, facturi, note de receptii) conform legisla¿iei în vigoare;
Introduce în memoria calculatorului datele necesare elabor¿rii comenzilor conform cerin¿elor departamentului comercial ¿i r¿spunde de corectitudinea acestora;
Arhiveaz¿ documentele primite conform procedurilor;

CERINTE

Studii medii sau superioare economice
Foarte bune cunostinte PC
Persoana organizate, meticuloasa, atenta la detalii
Capacitati de concentrare a atentiei pe timp indelungat
Cunoasterea programului Socrates - constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru profesionist si dinamic;
posibilitati de promovare;
pachet salarial motivant si atractiv

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .